Hakkımızda

İyva Bilişim Alışveriş Hizmetleri Sanal Mağazacılık Limited Şirketi; 2010 yılında online alışveriş pazarına artı değer katmak ve internet kullanıcılarının kaliteli ürün ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık.

Hayallerimiz hedeflerimizden de büyüktü; online alışveriş fikrini bir adım öteye taşımalı, hizmet anlayışımızla fark yaratmalıydık.

Bebeklerin ek gıdaya geçtiklerinde kendi kendilerine beslenmelerine olanak tanımayı hedefleyen ürünümüz; bebeklerin kendi kendine beslenme, püreleri ve kaşıkla ağzına yedirmeyi bir kenara bırakıp bebeğinizin, kendi başına elle tutulan yiyecekler yerken anne ve babaya temizlik açısından kolaylık sağlamak, bebeğe de serbest , deneyerek öğreneceği bir alan yaratmaktır.

Mama Tepsisi Logo

İyva Baby

2549
Mutlu Müşteri
487
Kullanıcı Önerisi
790
Takipçi

Diğer Ürünlerimiz

İyva Baby olarak hayallerimizi hedeflerimizden hep büyük tuttuk. Anne Bebek ürünlerinde anlayışımızla fark yaratmak için her zaman farklı, işe yarar ürün fikirleri için çalışmaktayız.

Kulaktan kulağa tavsiye edilmeyi, sattığımız ürünü kullanan insanların memnun kalıp başka başka insanlara bizi önermelerini hedeflemekteyiz.

Çocuğunuz için çok iyi bir ürün fikriniz mi var? Bize iletirseniz gerçeğe dönüştürmekten memnuniyet duyarız.

Neden Biz?

Firmamıza aklınıza takılan her türlü soru, öneri veya şikayetler için ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

Saat 16:00 ‘a kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilmeye özen gösterilir. Böylelikle Siparişiniz 1-3 iş günü içerisinde hızlı bir şekilde elinizde olur.

İyva Baby olarak herzaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Özgür Bebekler, Mutlu Anneler

Ek gıdaya geçtiğinizde bebeğinize şans verin. Çocuğunuz kendi kendine öğrensin

BLW DETAYLI BİLGİ